ІТ-інтеграція

об'єднання апаратних і програмних компонентів IT-системи в єдину, працездатну і керовану систему

Злагодженість обчислювального оркестру: IT-інтеграція від компанії Старлінк

Наші досвід реалізації інтеграційних проектів різної складності дозволяє запропонувати Вам в числі інших такі рішення:

Крім того, ми поставляємо апаратне і програмне забезпечення виробництва компаній Cisco, Kerio, MicroTik, Dell, VMware, Microsoft і багатьох інших - для того, щоб підібрати найбільш оптимальне рішення Ваших унікальних завдань.

Багато задач, які раніше вимагали утримувати великий парк серверів і персоналу, зараз успішно і економно вирішуються за допомогою послуг нашого власного дата-центру.

Наш підхід до інтеграційних проектів:

Оцінка стану IT

Вироблення стратегії розвитку

Вимірні цілі кожного інтеграційного проекту

Найчастіше наші клієнти виявляють, що компоненти корпоративної IT-системи взаємодіють недостатньо злагоджено: нові сервери не сумісні із використовуваною версією ПЗ, а нові програмні рішення працюють нестабільно через застарілий сервер баз даних. З плином часу компанія виявляється власником "зоопарку" із різнорідного IT- обладнання та програмного забезпечення з незрозумілою історією й важко оцінюваними ризиками з безпеки та непередбачуваними витратами на модернізацію.

Причин тому може бути багато, але вихід один: розробити стратегію розвитку IT-систем, прив'язану до загальної бізнес-стратегії компанії, і залучити фахівців, які зможуть уніфікувати IT-служби і апаратне забезпечення, налаштувати взаємозв'язку компонентів і таким чином спростити і здешевити управління IT-інфраструктурою.

Реалізуючи інтеграційний проект за методологією Старлінк, ми допоможемо Вам досягти наступних цілей:

підвищення прибутковості завдяки зниженню витрат на експлуатацію IT-систем

підвищення ефективності і швидкості бізнес-процесів

поліпшення взаємодії з клієнтами і постачальниками завдяки переходу на стандартизовані протоколи обміну інформацією

 

зменшення розміру капіталу, пов'язаного в обладнанні завдяки переміщенню IT-ресурсів в дата-центр Старлінк

Інтеграційні проекти Starlink

Продаж обладнання та програмного забезпечення

Компанія Старлінк являється партнером провідних світових IT-компаній і поставляє апаратне і програмне забезпечення виробництва компаній Cisco, Kerio, MicroTik, Dell, VMware, Microsoft і багатьох інших - для того, щоб підібрати найбільш оптимальне рішення Ваших унікальних завдань

Проектування й побудова кабельних і Wi-Fi мереж

Сучасні рішення для передачі даних в офісі будь-якого розміру. Комбінуючи СКС і бездротові сегменти мережі, ми забезпечуємо максимальну швидкість і зручність роботи і просте управління мережею

IT-послуги для бізнесу, що працює без зупинки