Bitdefender

Світовий лідер у галузі кібербезпеки

operator easy administer

Не розумієте, яке ПО для захисту обрати? Бажаєте оптимальне співвідношення ціни та якості?

У нас є для вас пропозиція!

За результатами внутришнього тестування кращих захисних продуктів ми зупинились на Bitdefender. Обрали його для наших клієнтів з обслуговування, що дало змогу протестувати на практиці. Результати були більш ніж задовільні! Високий коефіцієнт визначення вірусної активності, на додачу ми получили панель керування з моніторингом, що забезпечує ІТ відділок можливостями реагувати на ИТ загрози скоріше, та адмініструвати віддалено. Можливість гнучкої оплати від помісячної до річної дає можливість планувати та економити фінанси.

Компанія Старлнік має статус офіційного партнера та готова забезпечити вам підтримку та консалтинг у виборі та використанні продуктів Bitdefender.

2023 05 26 144045

Комплекс, що включає антивірус та антишпигун, антифішинг, файрвол, антиспам і багато іншого

Пропонуємо вам одне з найкращих та сучасних рішень у галузі захисту від атак та вірусів, яке входить до десяти найкращих у світі за версією PC Magazine.

 

Продукт Bitdefender Security для поштових серверів також отримав найвищу оцінку в тесті від VBSpam за усунення фішингу в електронній пошті, шкідливих програм та спаму.

У 2022 році Інститут AV-TEST (це незалежна організація, яка оцінює та антивірусне програмне забезпечення для операційних систем Microsoft Windows, MacOS та Android) високо оцінив продукт компанії Bitdefender у категорії Best Android Security.