Гнучкі бездротові рішення для безпеки від компанії StarLink і Ajax

Лояльна цінова політика

Новаторські технології в охороні і моніторингу житлових і нежитлових приміщень

Нове покоління бездротових систем безпеки

У комплект Ajax StarterKit входить все необхідне для захисту приміщення. Чутливі датчики контролюють двері та активність всередині, потужний хаб пов'язує їх із зовнішнім світом.

У екосистему Ajax входять датчики декількох типів, якими ви за бажанням можете доповнити захист StarterKit.new generation

 

Компанія StarLink, будує "під ключ" системи охорони та сповіщення на базі продукції Ajax

Рішення від Ajax відрізняється своєю гнучкою і дуже доступною ціновою політикою.

 Старлинк умный дом

З бюджетом в $ 180 ви зможете забезпечити приміщення:


 - датчиками охорони;
 - датчиками від затоплення;
 - датчиками пожежі та чадного газу.

 

При цьому ніяких дротів для прокладки не потрібно! Радіозв'язок модулів захищена від підміни блоків і дає знати користувачу про спроби її заглушити.

Найголовніше! Такі системи візьмуть на пульт охорони навіть компанії з найсуворішими вимогами, такі як "Поліция охорони".
Але і без охоронної компанії Ви цілком можете контролювати ситуацію за допомогою додатків для вашого смартфона або ПК.
У разі спрацювання датчиків система вміє дзвонити, писати смс і повідомляти PUSH-повідомленнями про подію.

 

Просте управління складною системою

 

Ajax — охоронна система епохи, коли комп'ютери вже розумніші за людей, але ми ще зберігаємо над ними владу. Поставити або зняти з охорони, додати новий датчик, запрограмувати і відрегулювати чутливість — все це робиться парою кліків в мобільному або веб додатку.

watch en black2xipone6 black

Наші фахівці допоможуть підібрати потрібні елементи системи під Ваші потреби і інсталювати їх у Вас вдома, в офісі або на виробництві.

Звертайтеся за телефоном (044) 377-70-90

 

Що кажуть наші замовники?

 • ОЛЕГ ГОЛОВНЁВ

  Бакарді Україна, IT-фахівець

  "Ми знаємо команду Старлінк, як компетентного постачальника послуг з проектування і монтажу СКС, IP-телефонії, а також в технічному супроводі IT-систем. Хочу відзначити професіоналізм проектних фахівців, завдяки яким були впроваджені рішення на базі технологій Cisco, IBM і Kerio в повній відповідності з нашими вимогами. Дякую Вам за співпрацю!”

 • МАКСИМ МАКСИМОВ

  АСТОР-Україна, директор

  “Активно використовуємо канали зв'язку, послугу колокейшн в дата-центрі Старлінк, віддали на обслуговування віртуальні та фізичні сервера. Навіть якщо терміново потрібно щось зробити "на вчора" - підключаються відразу кілька інженерів в цілодобовому режимі і завдання вирішується. Нам так зручно, та й виходить економічніше, ніж постійно утримувати в штаті кілька ІТ-фахівців”

 • ДМИТРИЙ КОРНИЙЧУК

  АС ГРУПП, керівник IT-відділу

  “Ми розміщуємо обладнання в дата-центрі Старлінк, технічну підтримку систем також здійснює Старлінк. У разі термінових запитів - завжди оперативна реакція, лояльний і гнучкий підхід до своїх клієнтів. Приємно співпрацювати з людьми, які добре знають і люблять свою справу - cтавлю тверду 5!”

 • dorohouse1

  ВЯЧЕСЛАВ ДОРОГУНЦЕВ

  DOROHOUSE, директор

  "Наша компанія прагне до найвищої якості обслуговування клієнтів, і використовувані нами інформаційні технології відіграють в цьому велику роль. Співпраця з компанією StarLink триває вже багато років, довіру складалося в результаті історії успішно виконаних проектів. Ми переконалися, що передача відповідальності за обслуговування ПК і серверів компанії StarLink виправдовує себе з точки зору вартості, швидкості реакції і сукупних витрат.
  Головне - переконатися в надійності постачальника послуг і гнучкості в реалізації поставлених перед ним завдань."

 • Technolex

  АНДРЕЙ БУТКО

  Technolex Translation Studio,маркетинг і продакшн директор

  "Ми високотехнологічна комания, що спеціалізується на послугах перекладу для найвимогливіших клієнтів. В процесі розвитку і зростання бізнесу переконалися, що оптимальна стратегія - сконцентруватися на нашій ключової компетенції: як і швидкості послуг перекладу. В результаті пошуку і порівняння ми передали обслуговування ПК, серверів і мережевої інфраструктури компанії Старлінк - результатами задоволені, а технології працюють, як годинник."

 • Technolex

  ПАТ «Бель Шостка Україна»

  "ПАТ «Бель Шостка Україна>> співпрацює з ТОВ «СТАРЛІНК», з 2015 року. За цей період компанія зарекомендувала себе як надійний партнер від оперативних поставок комп'ютерного обладнання та комплектуючих, за конкурентними цінами, до своєчасного вирішення усіх виникаючих питань. Сподіваємось на подальшу співпрацю з ТОВ «СТАРЛІНК» "

Дізнайтеся більше про реалізовані нами проектах