Спільна робота з інформацією:
рішення Kerio Connect

Система корпоративного класу: email, календарі, контакти, завдання, чат і багато іншого

Володар нагород і недорога альтернатива Microsoft Exchange

Доступна і потужна альтернатива Microsoft Exchange

Система корпоративного класу: email, календарі, контакти, завдання, чат і багато іншого

Чудова альтернатива Microsoft Exchange, широко відома система Kerio Connect, яка добре себе зарекомендувала, не вимагає значних експлуатаційних витрат і відповідає потребам малих й середніх компаній. Система має неперевершену гнучкість в розгортанні і забезпечує підтримку широкого ряду мобільних пристроїв.

Співробітники компаній можуть продовжувати використовувати улюблені поштові клієнти, а також простий в освоюванні клієнт Kerio Connect — стабільна система, з якою ви зможете зосередитися на виконанні своїх завдань, а не боротися з несподіваними простоями і не займатися відновленням даних.

Простота розгортання і адміністрування була однією з основних задач при розробці системи. Система Kerio Connect вимагає менших витрат на ліцензування, обслуговування та устаткування, значно більш економічно ефективна в порівнянні з іншими пропозиціями на ринку.

BYOD — просто принеси свій пристрій

Співробітники компаній приносять свої пристрої на робоче місце, і з цим нічого не поробиш. Kerio Connect — ось вирішення проблеми! Наша програма підтримує мобільні телефони iPhone, а також мобільні телефони та планшети на базі ОС Android. В список підтримуваних пристроїв входять практично всі сучасні мобільні пристрої. Kerio Connect — настільки проста у використанні програма, що користувачі можуть самостійно налаштувати свої, не звертаючись до відділу IT.

Гнучка, кроссплатформенна підтримка клієнтів

Користувачам не цікаві поштові сервери. Користувачів цікавить, наскільки добре працює їх пошта і наскільки вона надійна при роботі зі знайомим їм поштовим клієнтом. Kerio Connect дає користувачам гнучкість, яку вони очікують — свободу використання Outlook (Windows і Mac), поштових клієнтів, календарів, контактів і нагадувань для OS X, або багатого функціями клієнта Kerio Connect для веб-пошти.

Безпечна і захищена електронна пошта

Ми створили потужний механізм захисту в Kerio Connect. Ваша пошта захищена від злому та атак за допомогою шифрування SSL, S / MIME, анти-спам фільтрів, антивірусів і багато чого іншого. Автоматичне резервне копіювання з можливістю часткового відновлення з резервної копії дозволяють швидко і просто відновити дані після будь- яких критичних збоїв. Архівування даних на рівні сервера запобігає можливості їх втрати і допомагає компаніям виконувати нормативні вимоги щодо зберігання електронного листування.

Додатковий рівень захисту інформації реалізується нашим рішенням на базі продукту Kerio Control

Неперевершена простота

Microsoft Exchange та Small Business Server (SBS) вимагають значних ІТ-ресурсів. Тепер, коли Microsoft переходить від SBS до виключно хостингу рішень, як ніколи необхідна справжня альтернатива для локального розгортання системи обміну електронними повідомленнями. Система Kerio Connect пропонується в декількох конфігураціях, в тому числі розгортання на локальному сервері або SaaS рішення / в хмарі.

Kerio Connect включає можливості та функціональність Microsoft Exchange - без його складності і вартості. Система проста в управлінні. Простий і зрозумілий веб- інтерфейс адміністратора Kerio Connect дозволяє налаштувати вашу систему з мобільного пристрою. Ми здатні задовольнити ваші вимоги завдяки кращому на ринку й найбільш гнучкому серверу для спільної роботи і обміну повідомленнями.

Гнучкість розгортання

Kerio Connect підтримує три різні варіанти розгортання. Це дає користувачеві можливість вибрати найкращий підхід, грунтуючись на існуючих IT-процесах, інфраструктурі й організації. Незалежно від обраного варіанту, Kerio Connect забезпечує однаково ефективну взаємодію з користувачем, безпрецедентний рівень безпеки і простоту адміністрування.

Kerio Connect Single-Server - Просто встановіть Kerio Connect на наявному обладнанні з будь-якою операційною системою або віртуальною машиною. Ми підтримуємо більшість версій Windows Server, Linux і навіть Mac OS X. Або виберіть віртуальний модуль VMware і легко працюйте з Kerio Connect на тому ж обладнанні, що і інші бізнес-додатки, не турбуючись про сумісність операційних систем.

Kerio Connect Multi-Server - Розгорніть модульне багатосерверне рішення для поліпшення масштабованості та продуктивності у великих організаціях і організаціях з великою кількістю офісів, або на майданчику партнерів Kerio Connect Cloud.

Хмарне розміщення Kerio Connect Cloud - Не хочете обслуговувати власний сервер? Виберіть просте рішення Kerio Connect Cloud.

Що кажуть наші замовники?

 • ОЛЕГ ГОЛОВНЁВ

  Бакарді Україна, IT-фахівець

  "Ми знаємо команду Старлінк, як компетентного постачальника послуг з проектування і монтажу СКС, IP-телефонії, а також в технічному супроводі IT-систем. Хочу відзначити професіоналізм проектних фахівців, завдяки яким були впроваджені рішення на базі технологій Cisco, IBM і Kerio в повній відповідності з нашими вимогами. Дякую Вам за співпрацю!”

 • МАКСИМ МАКСИМОВ

  АСТОР-Україна, директор

  “Активно використовуємо канали зв'язку, послугу колокейшн в дата-центрі Старлінк, віддали на обслуговування віртуальні та фізичні сервера. Навіть якщо терміново потрібно щось зробити "на вчора" - підключаються відразу кілька інженерів в цілодобовому режимі і завдання вирішується. Нам так зручно, та й виходить економічніше, ніж постійно утримувати в штаті кілька ІТ-фахівців”

 • ДМИТРИЙ КОРНИЙЧУК

  АС ГРУПП, керівник IT-відділу

  “Ми розміщуємо обладнання в дата-центрі Старлінк, технічну підтримку систем також здійснює Старлінк. У разі термінових запитів - завжди оперативна реакція, лояльний і гнучкий підхід до своїх клієнтів. Приємно співпрацювати з людьми, які добре знають і люблять свою справу - cтавлю тверду 5!”

 • dorohouse1

  ВЯЧЕСЛАВ ДОРОГУНЦЕВ

  DOROHOUSE, директор

  "Наша компанія прагне до найвищої якості обслуговування клієнтів, і використовувані нами інформаційні технології відіграють в цьому велику роль. Співпраця з компанією StarLink триває вже багато років, довіру складалося в результаті історії успішно виконаних проектів. Ми переконалися, що передача відповідальності за обслуговування ПК і серверів компанії StarLink виправдовує себе з точки зору вартості, швидкості реакції і сукупних витрат.
  Головне - переконатися в надійності постачальника послуг і гнучкості в реалізації поставлених перед ним завдань."

 • Technolex

  АНДРЕЙ БУТКО

  Technolex Translation Studio,маркетинг і продакшн директор

  "Ми високотехнологічна комания, що спеціалізується на послугах перекладу для найвимогливіших клієнтів. В процесі розвитку і зростання бізнесу переконалися, що оптимальна стратегія - сконцентруватися на нашій ключової компетенції: як і швидкості послуг перекладу. В результаті пошуку і порівняння ми передали обслуговування ПК, серверів і мережевої інфраструктури компанії Старлінк - результатами задоволені, а технології працюють, як годинник."

 • Technolex

  ПАТ «Бель Шостка Україна»

  "ПАТ «Бель Шостка Україна>> співпрацює з ТОВ «СТАРЛІНК», з 2015 року. За цей період компанія зарекомендувала себе як надійний партнер від оперативних поставок комп'ютерного обладнання та комплектуючих, за конкурентними цінами, до своєчасного вирішення усіх виникаючих питань. Сподіваємось на подальшу співпрацю з ТОВ «СТАРЛІНК» "

Дізнайтеся більше про реалізовані нами проектах