Зменшення ризиків, пов'язаних з роботою баз даних бухгалтерії в офісі

Прості і надійні рішення для безперебійної роботи

Захист від атак вірусів, технічних збоїв, фізичного пошкодження баз даних

Від безпечної і надійної роботи сервера залежить безпечна і безперебійна робота бізнесу

Найчастіше мінімальні вкладення в IT структуру компанії дозволяють в майбутньому заощадити на перестіях, санкціях та оплатах термінових ремонтів.

Компанія "StarLink" пропонує кілька рішень, пов'язаних з роботою бухгалтерського сервера підприємства. Такі рішення покликані збільшити надійність, безпеку й швидкість роботи з базами даних.

База даних бухгалтерії в Хмарі

Винесення баз даних в Хмарне сховище піднімає рівень безпеки інформації та надійності роботи. Кластери компанії "StarLink" функціонують в двох дата центрах рівня TIER 3 з високою надійністю. Перестій хмари не більше 0,005% часу в рік.

З плюсів даного рішення варто особливо виділити:

• цілодобова підтримка в дата центрі

• миттєве збільшення ресурсів сервера, якщо це потрібно

• підвищення надійності зберігання інформації

• багаторазове резервування ресурсів для більшої надійності роботи ваших баз даних

База даних на віртуальному чи фізичному сервері

Дане рішення пропонується як альтернатива і може бути дешевше розміщення баз даних в хмарному сховищі. Сервера компанії "StarLink" функціонують на сучасному обладнанні Intel®, SuperMicro, Dell, HP та інших провідних світових брендів-постачальників високотехнологічних рішень. Ми не використовуємо споживчі комплектуючі в своїх серверах, що позначається на підвищеному відсотку надійності їх роботи. Конкурентні ціни та висока якість дозволяють нашим клієнтам підвищити конкурентоспроможність свого бізнесу.

З плюсів даної послуги можна виділити такі:

• Більш економні ціни, в порівнянні з хмарою

• Низький час перестою у випадку відмови обладнання (не більше 0,02% в рік)

• Можливість підібрати сервер під вашу задачу

Фахівці компанії "StarLink" допоможуть здійснити переїзд ваших баз даних, за необхідністю. Наші дипломовані інженери допоможуть захистити ваші дані. Розрахувати та замовити послугу можна зателефонувавши за багатоканальним телефоном або написавши нам на електронну пошту

Що кажуть наші замовники?

 • ОЛЕГ ГОЛОВНЁВ

  Бакарді Україна, IT-фахівець

  "Ми знаємо команду Старлінк, як компетентного постачальника послуг з проектування і монтажу СКС, IP-телефонії, а також в технічному супроводі IT-систем. Хочу відзначити професіоналізм проектних фахівців, завдяки яким були впроваджені рішення на базі технологій Cisco, IBM і Kerio в повній відповідності з нашими вимогами. Дякую Вам за співпрацю!”

 • МАКСИМ МАКСИМОВ

  АСТОР-Україна, директор

  “Активно використовуємо канали зв'язку, послугу колокейшн в дата-центрі Старлінк, віддали на обслуговування віртуальні та фізичні сервера. Навіть якщо терміново потрібно щось зробити "на вчора" - підключаються відразу кілька інженерів в цілодобовому режимі і завдання вирішується. Нам так зручно, та й виходить економічніше, ніж постійно утримувати в штаті кілька ІТ-фахівців”

 • ДМИТРИЙ КОРНИЙЧУК

  АС ГРУПП, керівник IT-відділу

  “Ми розміщуємо обладнання в дата-центрі Старлінк, технічну підтримку систем також здійснює Старлінк. У разі термінових запитів - завжди оперативна реакція, лояльний і гнучкий підхід до своїх клієнтів. Приємно співпрацювати з людьми, які добре знають і люблять свою справу - cтавлю тверду 5!”

 • dorohouse1

  ВЯЧЕСЛАВ ДОРОГУНЦЕВ

  DOROHOUSE, директор

  "Наша компанія прагне до найвищої якості обслуговування клієнтів, і використовувані нами інформаційні технології відіграють в цьому велику роль. Співпраця з компанією StarLink триває вже багато років, довіру складалося в результаті історії успішно виконаних проектів. Ми переконалися, що передача відповідальності за обслуговування ПК і серверів компанії StarLink виправдовує себе з точки зору вартості, швидкості реакції і сукупних витрат.
  Головне - переконатися в надійності постачальника послуг і гнучкості в реалізації поставлених перед ним завдань."

 • Technolex

  АНДРЕЙ БУТКО

  Technolex Translation Studio,маркетинг і продакшн директор

  "Ми високотехнологічна комания, що спеціалізується на послугах перекладу для найвимогливіших клієнтів. В процесі розвитку і зростання бізнесу переконалися, що оптимальна стратегія - сконцентруватися на нашій ключової компетенції: як і швидкості послуг перекладу. В результаті пошуку і порівняння ми передали обслуговування ПК, серверів і мережевої інфраструктури компанії Старлінк - результатами задоволені, а технології працюють, як годинник."

 • Technolex

  ПАТ «Бель Шостка Україна»

  "ПАТ «Бель Шостка Україна>> співпрацює з ТОВ «СТАРЛІНК», з 2015 року. За цей період компанія зарекомендувала себе як надійний партнер від оперативних поставок комп'ютерного обладнання та комплектуючих, за конкурентними цінами, до своєчасного вирішення усіх виникаючих питань. Сподіваємось на подальшу співпрацю з ТОВ «СТАРЛІНК» "

Дізнайтеся більше про реалізовані нами проектах