IP-телефонія: рішення Kerio operator

Просте і ефективне ділове спілкування,
з приємною ціною

Використовуйте VoIP для підвищення ефективності ділового спілкування

Телефонна система корпоративного класу без складнощів, властивих даним системам. Kerio Operator являє собою систему на основі стандартів VoIP, яка замінює традиційну АТС. Розроблена спеціально для невеликих і середніх компаній, ця система допомагає заощадити гроші і час на адміністрування, одночасно пропонуючи користувачам широкі можливості.

Ви отримуєте передові функції обробки й маршрутизації викликів, зазвичай наявні тільки в дорогих телефонних системах, в тому числі:

 • Автосекретар
 • Черги дзвінків
 • Конференц зв'язок
 • Переадресація, перехоплення, парковка і запис викликів
 • Відео виклик
 • Послуги голосової пошти
 • Створення групових чатів для забезпечення спілкування
 • Підтримка факсимільних повідомлень
 • Гучний зв'язок
 • Інтеграція з Salesforce.com і іншими CRM-системами
 • Голосова пошта
 • Функція "Click to call"
 • Телефонні послуги

Функції телефону та голосової пошти, які окремо вимагають користувачі

 • Перетворіть мобільні телефони співробітників у віртуальні офісні телефони за допомогою мобільного додатку Operator для Apple iOS / Android. Телефонуйте та приймайте дзвінки на ваш офісний телефон прямо з вашого мобільного телефону
 • Отримайте можливість допомогти колезі, відповівши на призначений йому дзвінок
 • Автоматичне перенаправлення записів голосової пошти на електронну адресу
 • Виконуйте дзвінки і автоматично реєструйте їх тривалість в Salesforce.com

Простота адміністрування

Розгортання, настроювання й адміністрування Kerio Operator в одну мить — без шкоди для функціональності. На відміну від традиційних телефонних систем, обслуговування яких вимагає технічних фахівців, Kerio Operator може керувати ваш системний адміністратор. Щодо простоти налаштування, автоматичного налаштування телефонів та віддаленого адміністрування, в тому числі і з мобільного пристрою, Kerio Operator є неперевершеним рішенням.

Безкомпромісний рівень безпеки

Зловживання телефонною системою може коштувати великих грошей і залишитися непоміченим, доки ви не отримаєте рахунок за послуги. Kerio Operator не допустить зловживань. Його передові технології безпеки запобігають підступам телефонних хакерів й зловживанням співробітників, забезпечують конфіденційність користувачів системи та їхніх абонентів. Kerio Operator постійно відстежує підозрілу активність, виявляє і запобігає спробам злому, підтримує шифрування викликів.

Значна економія

Впровадження Kerio Operator вигідно з фінансової точки зору. Позбавтеся від традиційного телефонного оператора, дорогої УАТС і спеціалізованої технічної підтримки телефонної системи — та переходьте на Kerio Operator.

Обслуговування телефонної системи більше не потребує спеціальних навичок і знань в області телефонії. Завдяки простоті використання і миттєвому встановленню, витрати на управління різко знизяться, а ваші співробітники почнуть використовувати нові потужні функції.

Гнучкі можливості розгортання в будь-якому IT-середовищі

Два варіанти розгортання дозволяють Kerio Operator комфортно працювати в будь-якому існуючому IT-середовищі — незалежно від ваших потреб. Наш програмний модуль дозволяє встановити систему на вашому обладнанні. А наш попередньо налаштований віртуальний модуль можна відразу розмістити в існуючому середовищі віртуалізації VMware

Що кажуть наші замовники?

 • ОЛЕГ ГОЛОВНЁВ

  Бакарді Україна, IT-фахівець

  "Ми знаємо команду Старлінк, як компетентного постачальника послуг з проектування і монтажу СКС, IP-телефонії, а також в технічному супроводі IT-систем. Хочу відзначити професіоналізм проектних фахівців, завдяки яким були впроваджені рішення на базі технологій Cisco, IBM і Kerio в повній відповідності з нашими вимогами. Дякую Вам за співпрацю!”

 • МАКСИМ МАКСИМОВ

  АСТОР-Україна, директор

  “Активно використовуємо канали зв'язку, послугу колокейшн в дата-центрі Старлінк, віддали на обслуговування віртуальні та фізичні сервера. Навіть якщо терміново потрібно щось зробити "на вчора" - підключаються відразу кілька інженерів в цілодобовому режимі і завдання вирішується. Нам так зручно, та й виходить економічніше, ніж постійно утримувати в штаті кілька ІТ-фахівців”

 • ДМИТРИЙ КОРНИЙЧУК

  АС ГРУПП, керівник IT-відділу

  “Ми розміщуємо обладнання в дата-центрі Старлінк, технічну підтримку систем також здійснює Старлінк. У разі термінових запитів - завжди оперативна реакція, лояльний і гнучкий підхід до своїх клієнтів. Приємно співпрацювати з людьми, які добре знають і люблять свою справу - cтавлю тверду 5!”

 • dorohouse1

  ВЯЧЕСЛАВ ДОРОГУНЦЕВ

  DOROHOUSE, директор

  "Наша компанія прагне до найвищої якості обслуговування клієнтів, і використовувані нами інформаційні технології відіграють в цьому велику роль. Співпраця з компанією StarLink триває вже багато років, довіру складалося в результаті історії успішно виконаних проектів. Ми переконалися, що передача відповідальності за обслуговування ПК і серверів компанії StarLink виправдовує себе з точки зору вартості, швидкості реакції і сукупних витрат.
  Головне - переконатися в надійності постачальника послуг і гнучкості в реалізації поставлених перед ним завдань."

 • Technolex

  АНДРЕЙ БУТКО

  Technolex Translation Studio,маркетинг і продакшн директор

  "Ми високотехнологічна комания, що спеціалізується на послугах перекладу для найвимогливіших клієнтів. В процесі розвитку і зростання бізнесу переконалися, що оптимальна стратегія - сконцентруватися на нашій ключової компетенції: як і швидкості послуг перекладу. В результаті пошуку і порівняння ми передали обслуговування ПК, серверів і мережевої інфраструктури компанії Старлінк - результатами задоволені, а технології працюють, як годинник."

 • Technolex

  ПАТ «Бель Шостка Україна»

  "ПАТ «Бель Шостка Україна>> співпрацює з ТОВ «СТАРЛІНК», з 2015 року. За цей період компанія зарекомендувала себе як надійний партнер від оперативних поставок комп'ютерного обладнання та комплектуючих, за конкурентними цінами, до своєчасного вирішення усіх виникаючих питань. Сподіваємось на подальшу співпрацю з ТОВ «СТАРЛІНК» "

Дізнайтеся більше про реалізовані нами проектах