Ви хочете взяти IT-технології під свій контроль?

Ми пропонуємо Вам:

Контрактне обслуговування всіх інформаційних активів компанії:
персональних комп’ютерів, смартфонів, серверів, мережевого обладнання, периферійних пристроїв, програмного забезпечення, веб-сайтів

Економія часу: оперативне усунення неполадок і слабких місць в IT-системах

Економія коштів: безперебійна робота серверів

 

Безпека: резервне копіювання вашої інформації

 

Розвиток: нарощування потужності IT-інфраструктури разом з ростом бізнесу

Безперервний моніторинг здоров'я обладнання дозволить Вам запобігати більшість апаратних проблем до того, як вони стануть Вашим головним болем. Заміна жорстких дисків, пам'яті і мережевого устаткування будуть проводитися планово, а не в авральному режимі. Під час відпустки і свят Ви зможете відпочивати, а не чергувати в серверній.

 

Наші Windows і Unix фахівці забезпечать Вам те, що поштові та файлові сервера, фаєрволи, 1С працюють рівно так, як і обіцяють їх виробники: постійно і без необхідності Вашого втручання.

 

Завдяки рішенням щодо резервування та відновлення інформації, антивірусним рішенням і фаєрволам Ви зможете бути спокійні за збереження інформації. Всі рутинні операції будуть зроблені нашими фахівцями.

 

Пропускна здатність каналів зв'язку, кількість голосових ліній, обчислювальна потужність серверів і обсяг дискового простору будуть у Вашому розпорядженні в тій кількості, в якому вони потрібні саме зараз і з можливістю оперативного розширення. Завдяки послугам нашого Дата-центру Вам більше не потрібно нести зайві витрати заздалегідь.

 

Телефонуйте +380 44 3777-090 для вибору індивідуального плану обслуговування

Як впроваджувати новітні IT-технології без великого і дорогого IT-відділу?

Рішення, яке ми пропонуємо – передати обслуговування всієї IT-інфраструктури команді вузькопрофільних фахівців.
Розрахуйте вартість абонентського обслуговування ПК і серверів:

кількість комп'ютерів
шт
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 інше
кількість
віртуальних серверів
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
кількість
фізичних серверів
0 1 2 3 4 5 6 7
рівень
обслуговування
ЧАС РЕАКЦІЇ
ВИДІЛЕНИЙ ПЕРСОНАЛ
АВАРІЙНИХ ВИЇЗДІВ
ПЛАНОВИХ ВИЇЗДІВ
SLA 1
до 1 години до 2 чол. НЕ ОБМЕЖЕНО

SLA 2
до 2 годин 1 чол. НЕ ОБМЕЖЕНО

SLA 3
до 4 годин 1 чол. 1 ВИЇЗД НА МІСЯЦЬ
ВАРТІСТЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ

ГРН/МІС
з ПДВ

Що кажуть наші замовники?

 • ОЛЕГ ГОЛОВНЁВ

  Бакарді Україна, IT-фахівець

  "Ми знаємо команду Старлінк, як компетентного постачальника послуг з проектування і монтажу СКС, IP-телефонії, а також в технічному супроводі IT-систем. Хочу відзначити професіоналізм проектних фахівців, завдяки яким були впроваджені рішення на базі технологій Cisco, IBM і Kerio в повній відповідності з нашими вимогами. Дякую Вам за співпрацю!”

 • МАКСИМ МАКСИМОВ

  АСТОР-Україна, директор

  “Активно використовуємо канали зв'язку, послугу колокейшн в дата-центрі Старлінк, віддали на обслуговування віртуальні та фізичні сервера. Навіть якщо терміново потрібно щось зробити "на вчора" - підключаються відразу кілька інженерів в цілодобовому режимі і завдання вирішується. Нам так зручно, та й виходить економічніше, ніж постійно утримувати в штаті кілька ІТ-фахівців”

 • ДМИТРИЙ КОРНИЙЧУК

  АС ГРУПП, керівник IT-відділу

  “Ми розміщуємо обладнання в дата-центрі Старлінк, технічну підтримку систем також здійснює Старлінк. У разі термінових запитів - завжди оперативна реакція, лояльний і гнучкий підхід до своїх клієнтів. Приємно співпрацювати з людьми, які добре знають і люблять свою справу - cтавлю тверду 5!”

 • dorohouse1

  ВЯЧЕСЛАВ ДОРОГУНЦЕВ

  DOROHOUSE, директор

  "Наша компанія прагне до найвищої якості обслуговування клієнтів, і використовувані нами інформаційні технології відіграють в цьому велику роль. Співпраця з компанією StarLink триває вже багато років, довіру складалося в результаті історії успішно виконаних проектів. Ми переконалися, що передача відповідальності за обслуговування ПК і серверів компанії StarLink виправдовує себе з точки зору вартості, швидкості реакції і сукупних витрат.
  Головне - переконатися в надійності постачальника послуг і гнучкості в реалізації поставлених перед ним завдань."

 • Technolex

  АНДРЕЙ БУТКО

  Technolex Translation Studio,маркетинг і продакшн директор

  "Ми високотехнологічна комания, що спеціалізується на послугах перекладу для найвимогливіших клієнтів. В процесі розвитку і зростання бізнесу переконалися, що оптимальна стратегія - сконцентруватися на нашій ключової компетенції: як і швидкості послуг перекладу. В результаті пошуку і порівняння ми передали обслуговування ПК, серверів і мережевої інфраструктури компанії Старлінк - результатами задоволені, а технології працюють, як годинник."

 • Technolex

  ПАТ «Бель Шостка Україна»

  "ПАТ «Бель Шостка Україна>> співпрацює з ТОВ «СТАРЛІНК», з 2015 року. За цей період компанія зарекомендувала себе як надійний партнер від оперативних поставок комп'ютерного обладнання та комплектуючих, за конкурентними цінами, до своєчасного вирішення усіх виникаючих питань. Сподіваємось на подальшу співпрацю з ТОВ «СТАРЛІНК» "

Дізнайтеся більше про реалізовані нами проектах