Ви хочете взяти IT-технології під свій контроль?

Ми пропонуємо Вам:

Контрактне обслуговування всіх інформаційних активів компанії:
персональных компьютеров, смартфонів, серверів, мережевого обладнання, периферійних пристроїв, програмного забезпечення, веб-сайтів

Економія часу: оперативне усунення неполадок і слабких місць в IT-системах

Економія коштів: безперебійна робота серверів

 

Безпека: резервне копіювання вашої інформації

 

Розвиток: нарощування потужності IT-інфраструктури разом з ростом бізнесу

Безперервний моніторинг здоров'я обладнання дозволить Вам запобігати більшість апаратних проблем до того, як вони стануть Вашим головним болем. Заміна жорстких дисків, пам'яті і мережевого устаткування будуть проводитися планово, а не в авральному режимі. Під час відпустки і свят Ви зможете відпочивати, а не чергувати в серверній.

 

Наші Windows і Unix фахівці забезпечать Вам те, що поштові та файлові сервера, фаєрволи, 1С працюють рівно так, як і обіцяють їх виробники: постійно і без необхідності Вашого втручання.

 

Завдяки рішенням щодо резервування та відновлення інформації, антивірусним рішенням і фаєрволам Ви зможете бути спокійні за збереження інформації. Всі рутинні операції будуть зроблені нашими фахівцями.

 

Пропускна здатність каналів зв'язку, кількість голосових ліній, обчислювальна потужність серверів і обсяг дискового простору будуть у Вашому розпорядженні в тій кількості, в якому вони потрібні саме зараз і з можливістю оперативного розширення. Завдяки послугам нашого Дата-центру Вам більше не потрібно нести зайві витрати заздалегідь.

 

Телефонуйте +380 44 3777-090 для вибору індивідуального плану обслуговування

Як впроваджувати новітні IT-технології без великого і дорогого IT-відділу?

Рішення, яке ми пропонуємо – передати обслуговування всієї IT-інфраструктури команді вузькопрофільних фахівців.
Розрахуйте вартість абонентського обслуговування ПК і серверів:

кількість комп'ютерів
шт
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 інше
кількість
віртуальних серверів
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
кількість
фізичних серверів
0 1 2 3 4 5 6 7
рівень
обслуговування
ЧАС РЕАКЦІЇ
ВИДІЛЕНИЙ ПЕРСОНАЛ
АВАРІЙНИХ ВИЇЗДІВ
ПЛАНОВИХ ВИЇЗДІВ
SLA 1
до 1 години до 2 чол. НЕ ОБМЕЖЕНО

SLA 2
до 2 годин 1 чол. НЕ ОБМЕЖЕНО

SLA 3
до 4 годин 1 чол. 1 ВИЇЗД НА МІСЯЦЬ
ВАРТІСТЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ

ГРН/МІС
з ПДВ

Что говорят наши заказчики?

 • ОЛЕГ ГОЛОВНЁВ

  Бакарди Украина, IT-специалист

  “Мы знаем команду Старлинк, как компетентного поставщика услуг по проектированию и монтажу СКС, IP-телефонии, а также в техническом сопровождении IT-систем. Хочу отметить профессионализм проектных специалистов, благодаря которым были внедрены решения на базе технологий Cisco, IBM и Kerio в полном соответствии с нашими требованиями. Спасибо Вам за сотрудничество!”

 • МАКСИМ МАКСИМОВ

  АСТОР-Украина, директор

  “Активно используем каналы связи, услугу колокейшн в дата-центре Старлинк, отдали на обслуживание виртуальные и физические сервера. Даже если срочно требуется что-то сделать "на вчера" - подключаются сразу несколько инженеров в круглосуточном режиме и задача решается. Нам так удобно, да и получается экономичнее, чем постоянно содержать в штате несколько ІТ-специалистов”

 • ДМИТРИЙ КОРНИЙЧУК

  АС ГРУПП, руководитель IT-отдела

  “Мы размещаем оборудование в дата-центре Старлинк, техническую поддержку систем также осуществляет Старлинк. В случае срочных запросов – всегда оперативная реакция, лояльный и гибкий подход к своим клиентам. Приятно сотрудничать с людьми, которые хорошо знают и любят свое дело – cтавлю твердую 5!”

 • dorohouse1

  ВЯЧЕСЛАВ ДОРОГУНЦЕВ

  DOROHOUSE, директор

  "Наша компания стремится к наивысшему качеству обслуживания клиентов, и используемые нами информационные технологии играют в этом большую роль. Сотрудничество с компанией StarLink длится уже много лет, доверие складывалось в результате истории успешно выполненных проектов. Мы убедились, что передача ответственности за обслуживание ПК и серверов компании StarLink оправдывает себя с точки зрения стоимости, скорости реакции и совокупных затрат.  
  Главное - убедиться в надежности поставщика услуг и гибкости в реализации поставленных перед ним задач."

 • Technolex

  АНДРЕЙ БУТКО

  Technolex Translation Studio, маркетинг и продакшн директор

  "Мы высокотехнологичная комания, специализирующаяся на услугах перевода для самых требовательных клиентов.  В процессе развития и роста бизнеса убедились, что оптимальная стратегия - сконцентрироваться на нашей ключевой компетенции: качестве и скорости услуг перевода. В результате поиска и сравнения мы передали обслуживание ПК, серверов и сетевой инфраструктуры компании Старлинк - результатами довольны, а технологии работают, как часы."

 • Technolex

  ПАТ «Бель Шостка Україна»

  "ПАТ «Бель Шостка Україна>> співпрацює з ТОВ «СТАРЛІНК», з 2015 року. За цей період компанія зарекомендувала себе як надійний партнер від оперативних поставок комп'ютерного обладнання та комплектуючих, за конкурентними цінами, до своєчасного вирішення усіх виникаючих питань. Сподіваємось на подальшу співпрацю з ТОВ «СТАРЛІНК» "

Узнайте больше о реализованных нами проектах