Безпека і захист інформації:
рішення Kerio Control

Просте у використанні комплексне рішення для управління захистом від загроз

Просте у використанні комплексне рішення для управління захистом від загроз

Захистіть вашу мережу від вірусів, шкідливих програм і шкідливих дій за допомогою Kerio Control — простого в адмініструванні і потужного універсального рішення для забезпечення безпеки.

Kerio Control — це комплексне рішення в області безпеки, що об'єднує кілька функцій — в тому числі міжмережевий екран (файервол) і маршрутизатор, систему виявлення і запобігання вторгнень (IPS), антивірус, VPN і фільтр вмісту. Ці широкі можливості і неперевершена гнучкість в розгортанні роблять Kerio Control ідеальним вибором для малих і середніх підприємств.

Kerio Control може бути розглянуто в якості альтернативи Microsoft Forefront TMG.

Брандмауер (фаєрвол), маршрутизатор і передова система IPS

Збережіть безпеку ваших серверів завдяки глибокому аналізу пакетів і розширеним можливостям маршрутизації в мережі — в тому числі при одночасній підтримці протоколів IPv4 та IPv6. Створюйте політики вхідного і вихідного трафіку, дозволяючи з'єднання тільки з конкретними URL, типом трафіку, категоріями даних і в зазначений час доби. Система виявлення та запобігання вторгнень Kerio Control додає «прозорий» слой сетевой защиты с анализом поведения на основе Snort, и содержит регулярно обновляемую базу данных правил и блокированных сетевых адресов от Emerging Threats.

Сучасний антивірус Bitdefender GravityZone

Не дозволяйте вірусам, черв'якам, троянським і шпигунським програмам засмічувати вашу мережу — використовуйте вбудований антивірус Bitdefender GravityZone.

Антивірус дає додатковий рівень захисту завдяки скануванню всіх веб-сторінок, FTP-трафіку, електронної пошти, вкладень і завантажень. Новітні сигнатури погроз автоматично завантажуються з мережі.

Рішення Bitdefender GravityZone запропонує єдиний захист кінцевих точок та аналітику, вбудовану розширену систему аналізу загроз, сертифікацію в Україні, розширену профілактику та EDR.

control def antivirus1

Краща в галузі система фільтрації інтернет-вмісту

Можливість вибірково блокувати, дозволити або протоколювати доступ до 141 категорії веб-контенту за допомогою фільтра Kerio Control Web Filter. Захистіть вашу мережу від «з'їдаючого» пропускну здатність трафіку на зразок потокового відео або блокуйте P2P завантаження. Захистіть ваших користувачів від відвідування шкідливих сайтів, які, як відомо, містять віруси й шпигунські програми, займаються фішингом або крадіжкою особистих даних.

Фільтр веб-вмісту Kerio Control Web Filter, що додається на замовлення, обмежить можливість випадків юридичної відповідальності, захистить вашу мережу й підвищить ефективність роботи користувачів, обмежуючи їх доступ до небезпечних, небажаних і просто забираючих робочий час веб- сайтів.

Неперевершена якість обслуговування

Легко встановлюйте пріоритети і здійснюйте моніторинг мережевого трафіку для гарантування високої швидкісті передачі для найбільш важливих типів переданих даних. Балансування навантаження інтернет-підключення оптимізує доступ в Інтернет, розподіляючи трафік з кількох сполук. Kerio Control контролює доступність каналу з'єднання і автоматично відключає або повторно включає з'єднання для забеспечення безперервного доступу в інтернет.

Підтримка QoS в Kerio Control дозволяє точно встановити обсяг для кожного типу мережевого трафіку. Стримуйте трафік з низьким пріоритетом, встановивши максимальну пропускну здатність, або призначте трафіку з високим пріоритетом гарантований мінімум. Kerio Control також використовує балансування навантаження інтернет- підключення по кількох сполуках; Kerio Control контролює доступність каналу з'єднання і автоматично відключає або повторно включає з'єднання для забеспечення безперервного доступу в Інтернет.

Створюйте докладні звіти про використання мережі за допомогою Kerio Control Statistics.

Цей компонент дозволяє керівникам та адміністраторам переглядати відомості про інтернет-активності окремих користувачів — починаючи зі списку і часу відвідин сайтів, і закінчуючи конкретними пошуковими запитами користувачів в пошукових системах і на звичайних сайтах з можливостями пошуку.

Використовуйте ці високо деталізовані дані про використання для уточнення правил формування трафіку, для спостереження за роботою співробітника та багатьох інших цілей. Найголовніше те, що складання цих докладних звітів можна автоматично запускати за розкладом, і відправляти їх вам по електронній пошті для перегляду — не потрібно самостійно створювати звіти щотижня.

Що кажуть наші замовники?

 • ОЛЕГ ГОЛОВНЁВ

  Бакарді Україна, IT-фахівець

  "Ми знаємо команду Старлінк, як компетентного постачальника послуг з проектування і монтажу СКС, IP-телефонії, а також в технічному супроводі IT-систем. Хочу відзначити професіоналізм проектних фахівців, завдяки яким були впроваджені рішення на базі технологій Cisco, IBM і Kerio в повній відповідності з нашими вимогами. Дякую Вам за співпрацю!”

 • МАКСИМ МАКСИМОВ

  АСТОР-Україна, директор

  “Активно використовуємо канали зв'язку, послугу колокейшн в дата-центрі Старлінк, віддали на обслуговування віртуальні та фізичні сервера. Навіть якщо терміново потрібно щось зробити "на вчора" - підключаються відразу кілька інженерів в цілодобовому режимі і завдання вирішується. Нам так зручно, та й виходить економічніше, ніж постійно утримувати в штаті кілька ІТ-фахівців”

 • ДМИТРИЙ КОРНИЙЧУК

  АС ГРУПП, керівник IT-відділу

  “Ми розміщуємо обладнання в дата-центрі Старлінк, технічну підтримку систем також здійснює Старлінк. У разі термінових запитів - завжди оперативна реакція, лояльний і гнучкий підхід до своїх клієнтів. Приємно співпрацювати з людьми, які добре знають і люблять свою справу - cтавлю тверду 5!”

 • dorohouse1

  ВЯЧЕСЛАВ ДОРОГУНЦЕВ

  DOROHOUSE, директор

  "Наша компанія прагне до найвищої якості обслуговування клієнтів, і використовувані нами інформаційні технології відіграють в цьому велику роль. Співпраця з компанією StarLink триває вже багато років, довіру складалося в результаті історії успішно виконаних проектів. Ми переконалися, що передача відповідальності за обслуговування ПК і серверів компанії StarLink виправдовує себе з точки зору вартості, швидкості реакції і сукупних витрат.
  Головне - переконатися в надійності постачальника послуг і гнучкості в реалізації поставлених перед ним завдань."

 • Technolex

  АНДРЕЙ БУТКО

  Technolex Translation Studio,маркетинг і продакшн директор

  "Ми високотехнологічна комания, що спеціалізується на послугах перекладу для найвимогливіших клієнтів. В процесі розвитку і зростання бізнесу переконалися, що оптимальна стратегія - сконцентруватися на нашій ключової компетенції: як і швидкості послуг перекладу. В результаті пошуку і порівняння ми передали обслуговування ПК, серверів і мережевої інфраструктури компанії Старлінк - результатами задоволені, а технології працюють, як годинник."

 • Technolex

  ПАТ «Бель Шостка Україна»

  "ПАТ «Бель Шостка Україна>> співпрацює з ТОВ «СТАРЛІНК», з 2015 року. За цей період компанія зарекомендувала себе як надійний партнер від оперативних поставок комп'ютерного обладнання та комплектуючих, за конкурентними цінами, до своєчасного вирішення усіх виникаючих питань. Сподіваємось на подальшу співпрацю з ТОВ «СТАРЛІНК» "

Дізнайтеся більше про реалізовані нами проектах